اطلاعیه مهم در مورد محصولات Ncomputing

قابل توجه مشتریان عزیز و همراهان وفادار شرکت توسعه ارتباطات آرادسامانه:

 

 

 

Ncomputing1

 

به اطلاع مشتریان محترم محصولات شرکت NComputing می‌رساند شرکت توسعه ارتباطات آرادسامانه پس از دور جدید تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران از سال 2018 میلادی موفق به تمدید نمایندگی خود در کمپانی نامبرده نشده و در حال حاضر این شرکت، فروش محصولات فوق را در قالب فروش خارج از نمایندگی و با تعهدات کمتر از سال‌های قبل انجام می‌دهد.

پس از تغییرات گسترده در سال گذشته در رویه‌های مدیریتی و توسعه محصول در NComputing، که با از رده خارج کردن پشتیبانی محصولات سری X   و مدل‌های L130  و L230 و الزام مشتریان به خرید لایسنس برای ادامه کارکرد این دستگاه‌ها (که با اعتراض گسترده‌ای از سوی مشتریان این محصول در سراسر دنیا همراه بود)، این شرکت از یک ماه گذشته اعلام نموده است که دستگاههای مدل L300  که قبل از سال 2015 میلادی تولید شده‌اند نیز جهت ادامه کارکرد نیاز به خرید لایسنس دارند.
(تاریخ تولید هر دستگاه روی برچسب پشت آن درج شده است).

طی یک ماه گذشته مدیران این شرکت طی مکاتبات متوالی پیگیر ایجاد یک راهکار برای حل این مشکل بوده‌اند. ولی متاسفانه به دلیل وضعیت به وجود آمده در راستای تحریم‌ها تا کنون هیچ  جوابی از سوی NComputing  دریافت نکرده‌ایم.

لذا این شرکت وظیفه خود می داند تا قبل از اینکه دستگاه‌های فوق در سازمان‌های مشتری با مشکل روبرو شود شرایط جدید را به اطلاع مشتریان عزیز برساند.

تمدید‌های لایسنس دستگاه‌های فوق به صورت یکساله بوده ولی یک طرح تشویقی تمدید ده ساله در حال حاضر تا دهم مرداد ماه سال جاری برقرار است که عزیزان با مراجعه به Management Portal کاربری خود در سایت Ncomputing قادر به دسترسی به قیمت های مربوط به این طرح خواهند بود.

مشتریانی که موضوع خرید لایسنس را به شرکت آرادسامانه محول کنند از ادامه پشتیبانی و خدمات پس از فروش این شرکت در مورد محصولات فوق بهره‌مند خواهند شد.

لازم به ذکر است هزینه خرید لاینسس‌ها به صورت ارزی بوده و دریافتی شرکت آراد سامانه معادل بیست درصد بیشتر از نرخ روز ارز غیر رسمی جهت هزینه‌های حواله و صدور فاکتور ریالی می‌باشد.

در پایان مجددا متذکر می‌گردد این شرکت هیچ گونه ابزاری برای تغییر در سیاست‌های کمپانی NComputing   ندارد و مراتب تأسف خود را از شرایط به وجود آمده اعلام می‌دارد.

 

                                                                                                                                                                                                                                        با تجدید احترام

                                                                                                                                                                                                                                 مدیریت بازاریابی و فروش

                                                                                                                                                                                                                         شرکت توسعه ارتیاطات آراد سامانه

نظرات

ارسال نظر